Новини сайту

Студентам!

Леонченко Наталія -

Магістри, які навчалися в ДУЕТ на бакалавраті - використовуйте свої логіни і паролі, які у Вас і були!

Студенти, які вступили у 2022 році. Ви додані в MOODLE, перевіряйте пошту, яку надавали в ЦСК. Лист з логіном і паролем має тему: ДУЕТ. Вхід в MOODLE. Якщо не прийшов - напишіть на адресу moodle@duet.edu.ua  або заповніть форму реєстрації https://forms.gle/WXZhgpwLLEdbtjMKA якщо Ви тут вперше або не можете зайти з будь-яких причин. 

Адміністратор надішле на вказану адресу логін і пароль (перевірте папку СПАМ). Якщо з момента заповнення форми пройшло більше доби, а лист не прийшов - напишіть про це на адресу: moodle@duet.edu.ua. Обробка інформації займає час, якщо Ви заповнили форму у вихідний день - лист від адміністратора прийде в понеділок. 

 Як зайти гостем. У верхньому правому куті натисніть слово "Вхід", на сторінці, що відкрилася, натисніть кнопку "Увійти як гість".

Youtube-плейлист відео-інструкцій для студентів за посиланням

В блоці ГОЛОВНЕ МЕНЮ (праворуч в комп. версії, знизу - в мобільній) є Відеоінструкції СТУДЕНТУ - якщо там немає відповіді на Ваше питання - пишіть на пошту moodle@duet.edu.ua

**********
Ви можете встановити мобільний додаток MOODLE. Інструкція для Android за посиланням. Для телефонів на iOS встановлюється аналогічно з App Store.

 

Старі теми...